• Свеж
Уметнички ткајачи Madelief средно сиво 2 '2'11 Современ килим на отворено во затворен простор на отворено

Уметнички ткајачи Madelief средно сиво 2 '2'11 Современ килим на отворено во затворен простор на отворено

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Маделиф, без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има низок куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Крем, лесен чеша, сива. Област килим. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички ткајачи. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со на умот на отворено. Ако се извалка , едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционалниот куп со низок куп нема да ги попречува влезовите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана подлога за килим.

Детални спецификации

Додатоци на производи