• Свеж
Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки тенок фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Машки и големи машки тенок фармерки

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Потпис со затворање на копчето Леви Штраус. Стил од 5 џеб. Цели ден удобност и автентичен стил. Премиум тексас со крајно истегнување и флекс. Тенок отвор на ногата. Одличен подарок за Денот на таткото или која било посебна пригода. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Потпис од Леви Штраус и Ко. Тенок вклопувачки фармерки за мажи. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Детални спецификации

Додатоци на производи