• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Гроздобер Ле Термоген Постери за рекламирање 48, Дизајн на Леонет Капиело

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Гроздобер Ле Термоген Постери за рекламирање 48, Дизајн на Леонет Капиело

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : личност, човечка, знак,. Дизајн од Леонетто Капиело.

Детални спецификации

Додатоци на производи