• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Plus Sime Pleit Babydoll Henley Top

Terra & Sky Women's Plus Plus Sime Pleit Babydoll Henley Top

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Протресете ги работите во Бебидолот на Тера и Скај, Хенли, на врвот до совршенство со ласкави полите на бебето. Во центарот на вниманието на овој стил во омилените слаби фармерки за изглед што ве носи насекаде. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. V-врат. Бејдидол полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плус големина Babydoll Henley Top за жени од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи