• Свеж
Womenенски плус џемпер на Terra & Sky со долги ракави

Womenенски плус џемпер на Terra & Sky со долги ракави

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Воведување на совршен пуловер за лежерен викенд. Без оглед на тоа што е на агендата, бидете опуштени во џемпери на Тера и Скај, во која има удобна фит и класична силуета со долг ракав. Изработено во удобна ткаенина, оваа џемпер се спарува со вашите хеланки или фармерки за целосен стил без разлика дали сте дома или далеку. Материјал : 65% памук/24% Рејон/11% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сплит полите. Women'sенски плус џемпер со долги ракави од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи