• Свеж
Грофот на конецот на главните теми, поставен лист со близнаци

Грофот на конецот на главните теми, поставен лист со близнаци

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Направете го вашиот кревет со најважните работи. Со мрежни плочи од 200 нишки, можете да го мешате и да одговарате на вашиот стил на спиење со удобност и леснотија. Овој рамен лим со миење машини, од 200 нишки е направен од екстра-мека ткаенина од памук и полиестерска мешавина, која е специјално четкана за да испорача исклучително, луксузно чувство цела ноќ. Нежната, богата со памук е природно отпорна на брчки, нуди мекост без брчки и издржлива дишеност за да се донесе без гужва во просторијата на кое било дете, спална соба за гости или мастер пакет. Овој јасен, лесен вграден лист излегува директно од фен подготвен да го направи вашиот кревет и да испорачува без напор на кој било ансамбл за постелнина. Совршено за секојдневна употреба, може да го земе вашиот стил на спиење и удобност на едно ново ново ниво. Овој единечен вграден лист има затегнат еластичен за да го прегрне душекот длабоко до 14-инчи и е достапен во повеќе големини и низа живописни цврсти бои и обрасци за да се надополни кој било стил. Со својата мекост и одржување на лесна нега, главните поставувања на опремени чаршафи со 200 нишки ви овозможуваат да се лизнете во стилски, добро изработен кревет за да го започнете и да го завршите денот во удобност. Твин вграден лист вклучува : еден вграден лист + 12 во (99 см x 191 см + 30 см). Опремените и рамни чаршафи се продаваат одделно. Комплетите за перници се продаваат одделно. Меко. Машина за перење. Лесна грижа. Увезени. 60% памук; 40% од полиестер. Окео-Текс и направен во зелена сертифицирана.

Детални спецификации

Додатоци на производи