• Свеж
Supacaz Fly Cage Cage Carbon Bicycle Cage Cage

Supacaz Fly Cage Cage Carbon Bicycle Cage Cage

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Апсолутно ремек -дело, овој кафез вреска стил. Чистите линии на кафез на мува и рачни насликани рабови навистина се истакнуваат. Ниту еден кафез не го надминува јаглеродот на кафезот со тоа што е заклучен, сепак достапни крилја. 100% 3 K јаглеродни заклучувачки крилја рачно насликани пат/ MTB одобрени со висок крај- сепак издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи