• Свеж
Традиционален малолетнички микрофибер, повеќе бои

Традиционален малолетнички микрофибер, повеќе бои

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Традиционалниот малолетнички микрофибер за малолетнички нуди удобно место за читање, игри, гледање телевизија и релаксирање. Со елегантно и мазно полиестерско покритие одозгора, овој лежиште доаѓа со полиуретанска пена и полнење со полиестерски влакна за да понуди најголема удобност за вашето дете дури и кога седите за максимални часови. Идеално да издржи до 78 фунти. Овој традиционален лежиште има потпирачи за рака за дополнителна удобност и исто така може да се постави во положба на лежење. Достапно во голем број на нијанси, можете да изберете оној што одговара на декор на вашата соба. Ова столче за лекување е конструирано со цврсто дрво и цврста метална рамка за да се даде долготрајни перформанси. Традиционален малолетник за малолетнички микрофибер, повеќе бои : Возрасен опсег : 3-11 години. Дрво и метална рамка. Полиестерско покритие. Грижа : Чиста на самото место. Полиуретанска пена и полнење со полиестерски влакна. Максимален капацитет на тежина : 78 фунти. Висина на седиштето : 12-1/2 ". Висина на потпирачот за рака : 18-3/4". Димензии на седење : 22 "l x 23" W x 26 "H. Daunge Dimensions : 21-1/2" W x 34 "D x 24-1/2" H.

Детални спецификации

Додатоци на производи