• Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара Топ на вратот на вратот

Фармерки со Софија од Софија Вергара Топ на вратот на вратот

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Загрејте го вашиот летен стил со овој врвен врат на вратот од фармерките на Софија-тоа е највисокиот врв што го баравте, ажурирано со привлечен преден фронт. Носете го самостојно или под вашата омилена тексас јакна. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Luce con frescura tu estilo veraniego con la blusa con ecote halter de sofia фармерки. Es la blusa descotada que има estado buscando y lllega con un llamativo nudo al frente. Lúcela sola o Combínala con tu chaqueta de mezclilla preferida. Ексклузивен en. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс/90% полиестер; 10% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla S. Fit : Опремена/Talle Aust Adado. Деколте : Halter вратот/Escote Halter. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Затегнати детали однапред; лесен; Ребрестиот плетено тело/detalle anudado al Frente; Материјал Лигеро; Tejido de Punto Acanalado. Women'sенски заптивниот врат на вратот од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи