• Свеж
Русел Менс и Биг Менс Активни бои во боја на технолошка маичка, големини до големина 5xl

Русел Менс и Биг Менс Активни бои во боја на технолошка маичка, големини до големина 5xl

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Спортскиот стил никогаш не изгледаше (или почувствува) ова добро. Количената џемпер на Расел, има опуштено вклопување со класичен екипаж и е направена во супер-мекото технолошки руно. Идеален избор за зафатени, или не толку зафатени денови, спарете го со координативните панталони од руно (продадено одделно) за удобност од глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерско технолошко руно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипаж со ребра; шема на блокирање на боја; еластично полите. Технолошката кукли со бои, за мажи од Расел.

Детални спецификации

Додатоци на производи