• Свеж
Батик монограм тота торба

Батик монограм тота торба

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во нијанси на розова, портокалова и песок за овој разноврсен тоте. Уметноста е отпечатена на трајна, но сепак мека полиестерска ткаенина со цврсти веб -рачки на памук. Тоте е наредено за поголема издржливост. Одлично како торба за секојдневна употреба, патувања на пазарот или да ги носите вашите потреби кога патувате. Рачките се дизајнирани да се вклопат удобно над вашето рамо за "ФОРМИ БЕСПЛАТНИ ". Машинско миење ладно, без белило, суво воздух. IDG Batik Monogram Tote Tag, Pink : Traible Print. 100 проценти полиестер. Наредени за поголема издржливост. Одлично како торба за секојдневна употреба, патувања на пазарот или да носите кога патувате. Рачки се вклопуваат преку рамото. Печатено и зашиено. Машинско миење ладно; без белило; воздух сув. 90-дневна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи