• Свеж
Машки стрии слаби фармерки

Машки стрии слаби фармерки

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Носете ја марката што трае. Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за оние кои бараат врв на стилот во нивното секојдневно носење. Фармерките за удобност на мажите на Изод имаат ткаенина за истегнување за исклучителна удобност и лесно движење. Овие панталони имаат стајлинг од 5 џеб и доаѓаат во слаби вклопување. Истегнување ткаенина. 5-џеб. Слаби одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи