• Свеж
Линии за трчање на риболов со воздушен риболов

Линии за трчање на риболов со воздушен риболов

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Нови за 2016 година, нашите линии за трчање се ажурирани за да ја вклучат нашата неверојатна технологија за супер-dri-не само што ја подобрува маснотијата и го намалува заплеткањето, туку го подобрува и животниот век на трчање што веќе може да преземе неверојатна злоупотреба. Нов црн бенд на крајот од нашите линии за трчање ви овозможува брзо и лесно мерење каде што сте во процесот на оптоварување за одлични касти секој пат. Воздух за риболов Супер-дини линии : Taper : Line Line Line. Core : Power Core. COTIN : Ridge Polyfuse XT двоен слој сисем.

Детални спецификации

Додатоци на производи