• Свеж
Тајни богатства цврсти шарени дрски пакувања пакувања

Тајни богатства цврсти шарени дрски пакувања пакувања

DEN 210.08

Од стока
Во магацинот

Најудобните гаќички што некогаш ќе ги носите, тајни богатства омилените женски супер-струјни чајни гаќички 3 пакети се задолжителни! Овие гаќички се направени со ткаенина толку лудо истегната и мека, ќе заборавите дека дури и ги носите. Овој стил на супер-истегнување удобно го гушка телото, така што никогаш нема да имате копање или стискање. Мека, широка ткаенина од половината има помал пораст и седи под копчето за стомакот. Флерт стил, овие гаќички имаат наглавно покривање на грбот. 3 Пак вклучува четири тајни богатства омилени супер-струјни гаќички изработени со ткаенина, толку лудо истегнување и меко, ќе заборавите дека дури и ги носите! Супер-истегнување на ткаенината удобно го гушка телото, така што никогаш нема да имате копање или стискање . нахамените гаќички имаат мека, широка ткаенина од половината има помал пораст, а седи на колкот . Панталоните имаат необично покривање на грбот . жени Гаќите имаат мек, памучен густ за удобност. Без ознака за вашата удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи