• Свеж
Bestar Prestige + Мобилен пиедестал

Bestar Prestige + Мобилен пиедестал

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Престиж + е безвременска модуларна колекција која ќе се прилагоди на вашите потреби, со текот на времето. Со својот широк спектар на производи, тој е идеален за секој вид канцеларија. Мобилниот пиедестал нуди една фиока за комунални услуги и една фиока за датотеки со систем за писмо/правно поднесување. Bestar Prestige + Мобилен пиедестал : 1 фиока за комунални услуги. 1 фиока за датотеки со систем за писмо/правно поднесување. Слајдови за лежишта за мазна и тивка работа. 1 заклучување ги обезбедува сите фиоки. Заврши со класични лајсни. Потребно е собрание. Материјал : ламинирана табла за честички. 10-годишна гаранција. Димензии : 15 "w x 18" d x 29 "ч. Достапно во разни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи