• Свеж
Држете ги лентите за подигање еластичен дополнителен силен метален клип удобно и лесен за употреба на панталони непречено и убаво затегнати во чизми - 4 “

Држете ги лентите за подигање еластичен дополнителен силен метален клип удобно и лесен за употреба на панталони

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Компанијата Hold'Em Suspender сега ги презентира овие нови претерани ленти за подигање од 4 инчи. Како и со сите производи со одличен квалитет, ние сме тука за да го направиме животот полесен и попрактичен. Ремени за подигање Помогнете да ги одржувате пантолоните залепени во чизмите. Ова го спречува непријатното чувство на грозен изглед на нозете на панталони на колена. Еден пар совршено ќе помогне во одржувањето на панталоните безбедни цел ден! Одете поудобно без прилагодувачот да ве мачи. Алтернативните употреби вклучуваат проширување на половината, облека за облека за проток на врвови или држач за цуцла. Клиповите за држење се познати по нивниот одличен квалитет и цврстина што нема да летаат од пантолоните додека шетате. Ова не е типичен кинески ѓубре. Но, добро направено во САД. Придружете им се на нашите илјадници задоволни клиенти кои веќе уживаат во удобна и топла зима. Купете сега, вие го заслужувате тоа! Изгледајте добро и чувствувајте се одлично : Нема повеќе искривени пантолони со овие ленти за чизми од 4 ”инчи, што ги обезбедува вашите пантолони влечени во чизмите, спречува непријатно нозе на пантолони на колена. Кога да се користи : работи одлично за работа, игра, додека велосипедизам, скијање во алпите и моторцикл со велосипедисти, пантолоните клипови функционираат одлично за да ги спречите пантолоните да дуваат додека се возите. Лесен за употреба : Ремените за подигање лесно се прикачени на панталоните и фармерките за да ви помогнат да ја направите ногата тенка. Исто така, доаѓа во најразлични бои за најдобро да одговараат на пантолоните, чизмите и вкусот. Удобно плетенска еластична : Еластична е 100% ткаена полиестер двојно ткаена, не се расправа, силен мек финиш материјал. Никогаш нема да ги изгуби своите страни и формата, еластиката е ултра-тешка за да ја задржи својата употреба на еластичност по употребата и да се протега за удобно да се усогласи со вашето тело. Висококвалитетни полирани метални клипови : Тешки водоотпорни клипови ги прицврстуваат пантолоните за да ги држат затегнати од потрага по масовно и непријатност, заоблени пластични заби вметнување за да се обезбеди максимално задржување и спречува оштетување на ткаенината : клиповите се дизајнирани со тежок метал да траат за цел живот, силно конструирано За врвна издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи