• Свеж
Камо капа, сечила од трева од трева Камо, прилагодливо затворање

Камо капа, сечила од трева од трева Камо, прилагодливо затворање

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Завршете го вашиот ансамбл со ова капаче од камо Камо. Носете го за активности на отворено како пешачење, риболов и трчање или за обични денови дома и низ градот. Оваа официјално лиценцирана капа има печатење на сечилата на тревата во сенка и вклучува подигнат дизајн во координативни бои од предната страна. Мекиот и дишениот материјал овозможува проток на воздух и дифузија на топлина за време на потоплите сезони. Визирот е пред-кривиран за погодност. Ова капаче за лого на логото со една големина, исто така, е опремено со прилагодливо затворање што предвидува удобно прилагодено вклопување. Моси даб Камо капа, Моси дабова трева трева Камо, прилагодливо затворање : Моси даб лиценциран лов на капа. Моси дабови трева трева сечила Камо печатење. Пред-кривиран визир. Меко и структурирано вклопување. Везење со рамен бод од предниот дел. Прилагодливо затворање на кука/јамка. Дизајн со најголем дизајн со 1 големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи