• Свеж
Врски за време на време и вистинска коса, 5 пакувања

Врски за време на време и вистинска коса, 5 пакувања

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Направете ја вашата изјава за фризура со време и TRU на косата на косата 5-пакетче комплетна со 5 различни врски за коса за да одговараат на секое расположение. Од разиграни коњчиња до убави бухти, овие грешки сигурно ќе додадат нешто дополнително на секој изглед. 5-пакет вклучува : 5 врски за коса. Еластична. Разновидни дизајни. 100% полиестер. Избришете чиста. Увезени. Врза за коса 5-пакет за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи