• Свеж
Без граници на женските врски за коса, пакувајте се

Без граници на женските врски за коса, пакувајте се

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашиот стил на коса во проверка без лесни врски за коса на границите. Погодно десет пакувања значи дека можете да чувате некои во чантата, во вашиот автомобил или каде и да можат да ви бидат при рака. Вклучува 10-пакети : 10 врски за коса. 100% полиестер. Нема граници со 10-пакувања на косата.

Детални спецификации

Додатоци на производи