• Свеж
Дизни замрзнати женски лиценца за пижама Супер Минки плишани панталони за спиење

Дизни замрзнати женски лиценца за пижама Супер Минки плишани панталони за спиење

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Спијте и дневна удобно додека ја покажувате вашата loveубов кон блокбастер Дизни филмот замрзнат со овие женски панталони за пижами. Направено од перници-меко и кадифен руно и внатре и надвор, овие панталони имаат разнобојна печатена шема низ целиот свет со саканиот снежен човек Олаф и "топли прегратки! одговара. Овие удобни панталони за спиење се официјално лиценциран производ на Дизни и се фантастичен додаток на вашата гардероба со ладно време и прават одличен подарок за fansубителите на замрзнати. Ae Disney Frozen Olaf Women's License Pajama Super Minky Plush Reece Sleep Pants : 100% полиестер. Панталони за спиење. Супер Минки Плишана конструкција на руно. Сеопфатна печатена шема со Олаф и „Топли прегратки!“ . Покриена еластична лента за половината со влечење на сатен. Официјално лиценциран производ на Дизни. Достапно во морнарицата. Свртете ја облеката однадвор, машината за миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели, не се сува суво ниско, не пеглајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи