• Свеж
Scrubstar женска мода премиум перформанси јога чистачи

Scrubstar женска мода премиум перформанси јога чистачи

DEN 349.44

Од стока
Во магацинот

Feelе се чувствувате на врвот на вашата игра што излегува во овие стилски панталони за чистење на природен пораст. Лесна предна вратоврска за влечење е поврзана со еластична лента за половината за безбедно и прилагодливо вклопување. Контрастните барки додаваат забавен поп во боја, додека подобреното зашивање додава интерес за дизајн. Има вкупно пет џебови, вклучувајќи два предни џебови, џеб од патент од левата страна за безбедно складирање и две задни џебови плус комунални јамки од десната страна. Директна нога со отвори на полите. Ткаенината за мешавина од полиестер/спандекс инспирирана од атлетска е спортска и тренд. Пар со нашиот мок за завиткување на врвот на перформансите за изглед без гужва што нуди инстант лак. Еластична лента за половината со влечење. Две предни џебови. Џеб на патент. Две џебови. Комунални јамки. Контраст Барткс. Декоративно шиење. 90% полиестер/ 10% спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи