• Свеж
Земјите „Заврши девојки Училиште униформа кратки ракави Поло фустан Поло

Земјите „Заврши девојки Училиште униформа кратки ракави Поло фустан Поло

DEN 357.76

Од стока
Во магацинот

Страните се малку обликувани за подобро вклопување подолги, ткаенини за перформанси со четири копчиња, кои се борат со брчки, дамки, згаснување, 100% памучна мрежа ја одржува ладното миење на машината за должина на коленото. Увезени девојчиња Училишна униформа кратка ракав Поло фустан (мали девојчиња и големи девојки).

Детални спецификации

Додатоци на производи