• Свеж
Многу loveубов од девојчиња без зборови, запрена на вратот, со ниско цветно фенси фустан, големини 7-16

Многу loveубов од девојчиња без зборови, запрена на вратот, со ниско цветно фенси фустан, големини 7-16

DEN 169.28

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен високо низок макси фустан ќе ја натера секоја девојка да се чувствува како принцеза. Тоа е фит и пламен тело со цветно здолниште за печатење. На врвот има деколте за лажичка и џебовите на здолништето исечени со rhinestones. Сезона мора да има. Тркалезен врат. Без ракави. Затворање на патент. Цветни. Макси.

Детални спецификации

Додатоци на производи