• Свеж
Фустан за ракав на лактот на девојчињата

Фустан за ракав на лактот на девојчињата

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Вашето малечко ќе изгледа едноставно симпатично во фустанот за ракав на лактот „Слава слава“. Изработено е од мека ткаенина Hacci за секојдневна удобност и има прекрасна графика за секвенци од предната страна; Таа ќе го сака начинот на кој искра додека танцува наоколу на сонце. Ракавите со должина на лактот ја одржуваат пријатна без да влегуваат во патот, додека внатрешноста на деколтето на лажичката е без ознака за мазно чувство на нејзината кожа. Hi-lo Hem го комплетира овој симпатичен фустан, кој е достапен во разновидни стилови. Изборен слава на девојчињата на лактот на лактот Hacci фустан : 96% полиестер, 4% спандекс. Облечи. Измислица на хаци. Графички графички однапред. Ракави на лактот. Деколте за лажичка. Внатрешно означување. Hi-lo полите. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не пеглајте на печатење/мотив.

Детални спецификации

Додатоци на производи