• Свеж
Кенси девојки млади девојки сјајни балет стан, големини 11-4

Кенси девојки млади девојки сјајни балет стан, големини 11-4

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Девојчето на Кенси, Мери Janeејн Балетски станови имаат чевли за лизгање за секојдневно носење на девојчињата. Flexible и отпорна на лизгање, испреплетена гума, нуди пријатно искуство за одење, а перницата за перница обезбедува одлична удобност. Kensie Girls Youth Girls Glitter Balllet Flat, големини 11-4.

Детални спецификации

Додатоци на производи