• Свеж
Се прашувам девојки на нација, шарени костими за капење во бикини од вратоврска

Се прашувам девојки на нација, шарени костими за капење во бикини од вратоврска

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Вашето малечко ќе направи прскање ова лето во ова шарено бикини од вратоврска од Wonder Nation. Одликувајќи се со највисокиот врв на Хенли што може да се носи како фрун или плетен врв. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Носете 2 начини на врвот. Faux Henley Top. Шарена принт.

Детални спецификации

Додатоци на производи