• Свеж
Вашата зона Детска розова и црна париз удобност сет, близнаци

Вашата зона Детска розова и црна париз удобност сет, близнаци

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Додадете допир на европска талент во спалната соба на вашето малечко со овој симпатична зона за деца во Париз Постелнина. Се одликува со прекрасен дизајн кој е инспириран од иконските обележја и модата на „Градот на светлата“. Обратната страна е координативна цврста розова боја. Вклучен е и срам (или пар срамни, во зависност од големината на поставените) со истата шема за привлекување на окото како и горниот дел. Овој комплет за утешител на постелнина во Париз е направен со мека полиестерска микрофибер ткаенина и е машина што се пее за лесна нега. Вашиот утешител за постелнина во зона со шарен дизајн инспириран од Париз. Двоен сет вклучува : утешен (66 "x 86") и 1 срам (20 "x 26"). Комплетен сет/кралица вклучува : утешен (86 "x 86") и 2 срамни (20 "x 26"). Содржина на материјал : Полиестер микрофибер. Инструкции за нега : Машинска миење. Обратното на утешителот е координативна цврста розова боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи