• Свеж
Маица на Дизни Лав Кинг, маица Хакуна Матата, големини со 4-16

Маица на Дизни Лав Кинг, маица Хакуна Матата, големини со 4-16

DEN 311.84

Од стока
Во магацинот

Хакуна Матата е прекрасна фраза за вашето малечко да ја има на нејзината графичка маица „Лав Кинг“. Таа може да биде модерна, но сепак удобна со овој секојдневен мета. Совршено за секоја пригода или сезона, облечете ја оваа смешна графичка мета со шорцеви за велосипеди, хеланки или фармерки и патики за обичен изглед што ќе го сака. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Маица за графички печати за девојчиња Дизни Кинг за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи