• Свеж
Безжичен карго Пант на Wrangler Boy, големини, големини - тенок, редовен и хаски

Безжичен карго Пант на Wrangler Boy, големини, големини - тенок, редовен и хаски

DEN 255.04

Од стока
Во магацинот

Безжичен карго Пант на Wrangler Boy, големини 5 -16 тенок, редовен и хускимад со млади техники во умот, безжичниот карго Pant на Wrangler® Boy на момчето има многу простор за складирање за сите свои најважни работи. Доаѓа со четири џебови за да го задржи неговиот мобилен телефон, омилен уред за игри и многу повеќе. Исто така, се одликува со крпа за чистење на екранот на левиот карго џеб за да се елиминираат smudges на самото место. Овие товарни џогери се направени од комфорна мешавина од ткаенини и доаѓаат со вграден репродукција за да може да најде совршено вклопување секој пат. Опуштен џогер одговара. Еластична лента за половината со вратоврска и заборавете го флексибилен цртеж. Подземен телефонски џеб со чистач на екранот и џеб за ушна мрежа. Еластични манжетни. UP50 50 & WILKING на влага. Удобно. Издржлив. 100% полиестер, слободен за истегнување. ЛБ 4-7, ББ 8-16, Ху 10-16. Стил #112325537.

Детални спецификации

Додатоци на производи