• Свеж
Грејсон Социјални девојки Јеил Рагланпулвер

Грејсон Социјални девојки Јеил Рагланпулвер

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Материјал за графички маици за девојчиња : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Преголема. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Јеил, сите права се задржани. Грејсон социјален Јеил пуловер џемпер за девојчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи