• Свеж
Swiss Tech Boys Snow Bib, големини 4-18

Swiss Tech Boys Snow Bib, големини 4-18

DEN 559.68

Од стока
Во магацинот

Ладен избор за ладни денови, го сноси во оваа снежна биб од швајцарската технологија дизајнирана со траен, надворешно отпорно на вода и изолирана обвивка. Квадратен врат. Прилагодливи ленти. Поштенски фронт. Водоотпорен; отфрлање на вода. Школка и постава : 100% полиестер; Пополнете : 100% GRS рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Снежна биб за момчиња од швајцарска технологија.

Детални спецификации

Додатоци на производи