• Свеж
Роб со пејгли со петенки на ситни девојчиња

Роб со пејгли со петенки на ситни девојчиња

DEN 548.32

Од стока
Во магацинот

Нема ништо лошо во градењето на замоци на небото, особено додека ја носите оваа сомнителна бањарка. Облечен со прекрасна, и ох-толку магичен еднорог рог стратешки посеано над големиот аспиратор, овој основен бања до кревет е направен со меки полиестерски корални кадифни. Одликувајќи се со длабоки џебови и прилагодлив појас за прилагодена удобност. Девојки низ цела печатење; вратоврска; Камена кадифен облече; глава уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи