• Свеж
Водич за време

Водич за време

DEN 2560.80

Од стока
Во магацинот

Упатствата за затегнувачи на ланецот за мерење се предвидени за повеќето домашни и пријавени апликации за увоз на возила. Упатствата за затегнувачи на синџирот на мерачи се произведуваат со највисок квалитет на дизајни, материјали и изработка. Од буџет до изградба на перформанси, затегнувачите на ланецот за време на мерење ви нудат покриеност и избори што ги посакувате. Melling BT7030 Акционерски мотор за време MX -5 MIATA 4 CYL 2 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи