• Свеж
килим на гранична област Нулум Имани, 9 '12', беж

килим на гранична област Нулум Имани, 9 '12', беж

DEN 4215.68

Од стока
Во магацинот

Овој килим меша со класичен едноставен стил со функционална удобност. Наменети за нивната издржливост и леснотија на грижа, синтетички килими се совршен избор кога излевањето и постојан сообраќај на нозете се на врвот на вашиот ум nuloom Imani граничен простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи