• Свеж
Нулум Хаиди Штрн памук јута, килим, 5 '8', темно сива боја

Нулум Хаиди Штрн памук јута, килим, 5 '8', темно сива боја

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Пронајдете ја топлината што ви треба со овие пријатни килими. Нашите меки, ултра-перничиња за подот се само нешто што треба да ве загреат дури и во најстудените денови. Лизгајте ги прстите во нивната луксузно мека ткаенина и уживајте да потонете во нивниот уникатен текстурен ткаење. Совршено за дневна површина или спална соба Овие парчиња се изградени за да издржат на тежок сообраќај на нозете. Со лесни за чистење на материјали за тапацирање, направете го вашиот простор за игра како шик како што сте со нашиот убав додаток. Без оглед колку работа треба да направите околу куќата, овие парчиња ќе го олеснат тоа од кога било досега. Изберете од вашиот избор на големина и уживајте во нашите килими за чиста област. Рачно изработено. Направено во Индија. Материјал : 75% памук, 25% јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна.

Детални спецификации

Додатоци на производи