• Свеж
Колгејт Детска четка за заби, паста за заби, сет за подароци за миење на устата - Блаже и машини за чудовишта

Колгејт Детска четка за заби, паста за заби, сет за подароци за миење на устата - Блаже и машини за чудовишта

DEN 282.24

Од стока
Во магацинот

Четкајќи ги забите се забавува со овој комплет за подароци за орална нега на Colgate Blaze! Се одликува со напојувана четка за заби, 4,6 мл. Паста за заби против кралница, рачна четка за заби и 8,4 fl oz. Плакнување со флуорид против-слава. Детската четка за заби има уникатно дизајнирана глава што ги чисти забите и нежно ја одвлекува плакетата со дополнителни меки влакната. Детската паста за заби има удобна стенд-ап цевка со капаче од врвот што ги охрабрува децата да четкаат и обезбедуваат клинички докажана празнина и заштита од емајл што ги зајакнува и штити развојните заби. Прирачник за четки за заби ја карактеризира нашата уникатна чистачка за меки јазик на задниот дел од главата за да ги охрабри добри навики за орална нега рано и мулти-висини влакна за чистење на забите големи и мали. Сетот за подароци вклучува напојувана четка за заби, 4,6 мл. Паста за заби против кралница, рачна четка за заби и 8,4 fl oz. Плак на флуорид на анти-кравицирање; Напојувана четка за заби : Мала осцилирачка глава нежно ја одвлекува плакетата со дополнителни меки влакната што нежно ги чистат детските заби; Прирачник за заби за заби : Специјално дизајниран за деца од 5 години и постари кои имаат комбинација на заби за бебиња и заби за возрасни; Миење на устата : ја чисти целата уста, може да пропушти четкање на честички.

Детални спецификации

Додатоци на производи