• Свеж
Кенет Jamesејмс ardиардина светло зелена цветна патека позадина

Кенет Jamesејмс ardиардина светло зелена цветна патека позадина

DEN 160.16

Од стока
Во магацинот

Giardina светло зелена цветна патека позадина од Кенет Jamesејмс. Преостанато цветна патека за прицврстување на патеката во која има цветен ботанички дизајн во прекрасна светло зелена нијанса, инспирира изглед кој е свеж и нов. Позадината на Giardina Light Green Floral Trail е неоткриен не ткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 25,2 инчи со натпревар со капка и е и за миење и строго. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Печатено со исклучителен квалитетен материјал.С и убаво внимание на деталите, позадините на Кенет Jamesејмс го прикажуваат елегантниот дизајн. Кучените колекции на марката се исполнети со луксузни трудови кои ќе додадат допир на глам, како и безвременски, рафинирани стилови за да создадат одличен простор. Нудејќи метални акценти, монистра, трева и исклучителни обрасци, позадините на Кенет Jamesејмс се рамнотежа на високо-мода и традиционална со глобална моќ. Кенет Jamesејмс ardиардина светло зелена цветна патека позадина отпечатена на неоткриен не ткаен материјал. Залепете го wallидот. 25.2-во повторување, капка натпревар. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. Доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи широк до 33 стапки. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи