• Свеж
Компатибилна замена за Канон 9435b Црниот тонер кертриџ за ImageClass D570, LBP151DW, MF212W, MF216N, MF217W, MF227DW, MF229DW, MF232W, MF236N, MF244DW, MF247DW, MF24DW

Компатибилна замена за Канон 9435b Црниот тонер кертриџ за ImageClass D570, LBP151DW, MF212W, MF216N, MF217W,

DEN 319.20

Од стока
Во магацинот

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува 2 од Канон 137 Црна / Канон 9435 B001 Црна - ласерска тонер кертриџ. Зошто да платите двојно повеќе за скапиот бренд име Канон 137 тонер кога нашите компатибилни резерви за печатач за замена се поддржани со 100% задоволство и гаранција за живот? These cartridges are compatible with Canon Image Class D570, Canon Image Class LBP151dw, Canon Image Class MF212w, Canon Image Class MF216n, Canon Image Class MF217w, Canon Image Class MF227dw, Canon Image Class MF229dw, Canon Image Class MF232w, Canon Image Class MF236n, Canon Image Class MF244dw, Canon Image Class MF247dw, Canon Image Class MF249 DW. Забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во САД и Канада. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на марката LD производи со високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во Canon Image Class D570, LBP151 DW, MF212 W, MF216 N, MF217 W, MF227 DW, MF229 DW, MF232 W, MF236 N, MF244 DW, MF247 DW, MF249 DW. 100% задоволство и гаранција за живот. Сите касети компатибилни и преработени од LD се тестирани со квалитет за да се обезбеди долготрајна употреба и смело, живописно печатење на секоја страница.

Детални спецификации

Додатоци на производи