• Свеж
Главни вафли случајни текстурирани полу-шумски панели за завеси, 38 x84

Главни вафли случајни текстурирани полу-шумски панели за завеси, 38 x84

DEN 527.68

Од стока
Во магацинот

Главните панели за завеси за вафли е завеса за ткаенини за печатење вафли со модерен стил што ќе го подобри изгледот на кој било простор за живеење. Атрактивните метални громи смеат шипки за завеси до 1,5 "во дијаметар. Пар вклучува 2 панели со мерење на 38 " ширина до 84 "должина. Измерете внимателно пред да ја изберете вашата посакувана големина и количина. Белење кога е потребно. Tumble суво на тивок оган. Обичен текстурирана ткаенина. Дизајн на печатење на вафли. Чиста ткаенина нежно ја филтрира светлината. Металниот гром го вклопува стандардната шипка за завеси до 1,5 "за лесно бесење. Продаден како пар. Секоја индивидуална панел е широк 38 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи