• Свеж
Шик дома Хандел Пу кожа модерно современо копче затегнато со големина на кралот, црна боја, црна

Шик дома Хандел Пу кожа модерно современо копче затегнато со големина на кралот, црна боја, црна

DEN 6668.64

Од стока
Во магацинот

Шик домашно копче тафтирана со големина на кралот со големина на кралот, црна традиционална квадратна пичка кожа крал, големина кревет и поставка на глава, сет на кралот со големина црна пуна кожна табла. Подигање, странични шини и подножјето што не се вклучени безвременско копче на главата, ја подобрува елеганцијата значителни засилени цврсти нозе од бреза за крајна поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи