• Свеж
Млазницата на Melnor XT Mini Fireman

Млазницата на Melnor XT Mini Fireman

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Справете ги оние тешки задачи за чистење со издржлива млазница на мини пожарникар. Заштитениот дизајн на преголемата глава за спреј за облик на гума помага да се спречи вашиот автомобил да биде изгребан и да ја заштити млазницата да биде оштетена кога е испуштена на тврда површина. Превртете го за да го прилагодите спрејот од мекиот дожд во авион за експлозија на голема моќ. Големата млазница овозможува максимален проток на вода. Конструирано со трајно метално јадро, направено е да трае низ години на тешка употреба. Брзо измијте го автомобилот или свртете го протокот на вода во експлозија на нечистотија од внатрешен двор. Можете да ги направите сите ваши работи за градинарство и чистење со една алатка. Потребни ви се дополнителни информации или помош од Мелнор? Оставете повратни информации или поставете прашање подолу. Ние го цениме вашето искуство со нас. · Конструкцијата со метално јадро на тешка должност е изградена за да трае. · Спрејот лесно се прилагодува од екстра широк туш до проток на експлозија. · Голема преголема глава за спреј за гума, одлична за чистење. · Поддржано со ограничена гаранција на Мелнор Lifetime. Мелнор стои зад своите производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи