• Свеж
Фарми во Болтхаус засадуваат протеини млеко чоколадо, Оз

Фарми во Болтхаус засадуваат протеини млеко чоколадо, Оз

DEN 66.72

Од стока
Во магацинот

Неколку работи се подобри од висока, ладна чаша чоколадно млеко. Една од нив е висока, ладна чаша од нашето растително растително растено протеино млеко. Додадовме богато какао на нашето вкусно растително протеински млеко за да создадеме највкусниот третман што некогаш сте го имале. 10g растителни протеини. 50% повеќе калциум од млечното млеко. Веган - направен со протеини од грашок. Не-млечни производи. Не-Гмо. Без глутен.

Детални спецификации

Додатоци на производи