• Свеж
Водоотпорна велур и кожа на машка машка велур и кожа од средниот врв на пешачење

Водоотпорна велур и кожа на машка машка велур и кожа од средниот врв на пешачење

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Подгответе се да ги погодите патеките во супер удобниот машка машка водоотпорна велур и кожен мелен за пешачење. Со велур, кожа, ПУ и полиестерска мрежа горниот, овие сиви и црни пешаци се изградени за да бидат исто толку удобни колку што се тешки. Панелите за мрежи ќе ги задржат нозете ладни во топли денови, а прицврстената јака и јазикот додаваат дополнителна удобност, додека трајното дно на TPR е изградено за долг ден на пешачење. Црните панели на велур на горниот дел им даваат на чизмите класичен изглед на дизајнот. Денали Машка средна водоотпорна пешачење. Suede, Action Leather, PU и Polyester Mesh горниот. Издржлива надворешна плоча на TPR. Поставена ткаенина. Стил на чипка. Подготвена јака и јазик. Мрежни панели за вентилација.

Детални спецификации

Додатоци на производи