• Свеж
Водоотпорна школка во водоотпорна школка во Озарк Траил Челси

Водоотпорна школка во водоотпорна школка во Озарк Траил Челси

DEN 863.84

Од стока
Во магацинот

Овој солиден багажник за влечење на Озарк е совршен за отворено, во кој има водоотпорно стапало на школка, квалитетна кожа горниот дел и солиден ѓон со лесно влечење на вклопување. Mens Ozark Trail Поплава водоотпорна обвивка Челзи. Водоотпорен. Квалитетна кожа горната. Rugged Lug. Лесно вклопување. Возрасен. Машки.

Детални спецификации

Додатоци на производи