• Свеж
DesignArt 'Yellowолта мермер VI' модерна и современа панел за завеси

DesignArt 'Yellowолта мермер VI' модерна и современа панел за завеси

DEN 380.64

Од стока
Во магацинот

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој бел и жолт мермерна акрилик со облак од црна завеса . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба За вас . ткаенината Faux-Linen е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој жолт и златен пречки на целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни и не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт. - Боја : жолта и злато. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи