• Свеж
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Прилагодлива, поставена предна лента со затворање на кука и јамка и лого на тимот. Лизгачки стајлинг. Градиентната боја на подножјето со преклопување на гел за дополнителна удобност. Текстурирана надворешна плоча за да помогне во спречувањето на лизгање. Рачно изработено горно; Рачно изработен ѓон. Избришете чиста. Увезени. Луисвил кардинали гел слајд сандали за мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи