• Свеж
Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Riginue Suede Classic Scuff Slippings

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Riginue Suede Classic Scuff Slippings

DEN 192.00

Од стока
Во магацинот

Сите сме за да останеме пријатни цел ден; И, со совршено комбо на перничето за мемориска пена, не-потпетица удобност DF адаптирана технологија и екстра-поддржувачки внатрешни/надворешни надворешни страни, ние би рекле дека овие измами се прилично добар избор без оглед на тоа што сте планирале! Оригинална велур горниот дел . плетена волна мешавина од нозе . без удобност на пот со адаптерот DF не ги задржува нозете пријатни и суви . перничена влошка со гел мемориска пена за дополнителна удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи