• Свеж
Војна на Starвездите - часовник за деца со невреме

Војна на Starвездите - часовник за деца со невреме

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Сега децата можат да создадат и да пристапат во сопствен стил со часовникот за деца на Lego Storm Trooper. Часовникот доаѓа со додатоци, кои нудат многу можности за дизајн. Децата можат да додадат бои, рамки и ленти за да градат часовник исто толку уникатни колку што се. Часов отпорен на вода од 50 метри. Јапонско движење на кварц. Леќи со минерални кристали отпорни на гребење. Никел/ПВЦ бесплатно. 22 врски со тешки носења на ЛЕГО во разновидни бои. 2 ЛЕГО СТУДНИ ЛИНКИ. 2 заменливи рамки. Мини-фигура на Војна на Starвездите во Војна на Starвездите.

Детални спецификации

Додатоци на производи