• Свеж
Itouch Air Smart Watch Fitness Tracker, случај на отчукувања на срцето

Itouch Air Smart Watch Fitness Tracker, случај на отчукувања на срцето

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Itouch Air 3 е прифатлива смарт часовник која е посветена да ве задржи на врвот на вашето здравје. Следете ги чекорите и растојанието додека постојано го следите отчукувањата на срцето 24 часа на ден. Создадете фитнес цели, поставете потсетници за хидратација или опуштете се со вежби за дишење. Itouch Air 3 исто така има посветени режими за вежбање и спорт. Паметниот часовник има до 7 дена од траењето на батеријата за да можете да се фокусирате на целите на вашата активност без да се грижите за вклучување! Клучни карактеристики : 24/7 Континуиран монитор на отчукувањата на срцето. Патеки на растојание, калории и чекори, контролирајте ја камерата, контролирајте ја вашата музика, монитор за спиење, седечки потсетник, тивки аларми, поврзани GPS, најдете часовник, примајте известувања. Долга трајна батерија (до 7 дена). IP68 отпорен на вода. Останете активни со режимите на Sport & Redication. Потсетници за хидратација да останат хидрирани. Повеќедневна временска прогноза. Вежби за дишење за релаксација. Поставете фитнес цели во апликацијата за носење на itouch. Должина на опсегот : 210мм w/ случај. Гледајте доаѓа во кутија за подароци. Ограничена гаранција од 1 година. Компатибилен со Android 9+ и i OS 13+.

Детални спецификации

Додатоци на производи