• Свеж
Онтансон Винил Грин Кариран дизајн Внатрешен и отворен чаршав со не-ткаени поддржувања

Онтансон Винил Грин Кариран дизајн Внатрешен и отворен чаршав со не-ткаени поддржувања

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Колекцијата за чаршафи со опции на Османсон има трајни винилни чаршави, погодни за употреба во внатрешно и отворено јадење, што го прави совршен за семејни собири, скари во задниот двор и излети. Написите за чаршафи се лесни за чистење со бришење или чистење на распрснување. Подгответе се да ги импресионирате пријателите и семејството со деликатна боја и дизајн. Онтансон Винил Грин Кариран дизајн Внатрешен и отворено чаршав со нетркован поддршка : Лесен за чистење. Нежни бои и шема. Издржлив чаршав за винил со. Не-ткаена поддршка. Направено во Турција. Одлично за секојдневните активности на отворено како скара и излети.

Детални спецификации

Додатоци на производи